Новини

Новини

Немски клиент с писмо на благодарност за бонбоните „Черноморец“

В Победа АД винаги сме вярвали, че нашите продукти носят радост и незабравими вкусови изживявания. Наскоро получихме специално потвърждение за това – клиент от Германия ни изпрати официално писмо по пощата, в което споделя своето възхищение от бонбоните „Черноморец“.

Той е открил нашите бонбони в малък местен магазин в Германия и е останал впечатлен от техния богат вкус и финия баланс между какао, фъстъци и портокал.

Горди сме, че „Черноморец“ продължава да печели сърцата не само на българските потребители, но и на чуждестранните, които оценяват майсторството и традициите на нашата марка.

Победа за вас

Свържете се с нас, изпратете запитване и ни следвайте в социалните мрежи