Новини
Немски клиент с писмо на благодарност за бонбоните „Черноморец“
В Победа АД винаги сме вярвали, че нашите продукти носят радост и незабравими вкусови изживявания. Наскоро получихме специално потвърждение за това – клиент от Германия ни изпрати официално писмо по пощата, в което споделя своето възхищение от бонбоните „Черноморец“.
Той е открил нашите бонбони в малък местен магазин в Германия и е останал впечатлен от техния богат вкус и финия баланс между какао, фъстъци и портокал.
Горди сме, че „Черноморец“ продължава да печели сърцата не само на българските потребители, но и на чуждестранните, които оценяват майсторството и традициите на нашата марка.



















